Aktualnie rekrutujemy

Nazwa stanowiska: monter instalacji przeciwpożarowych, hydraulik

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa o dzieło, po upływie okresu próbnego umowa o pracę

Wymagane/preferowane doświadczenie, umiejętności:

Predyspozycje do pracy na wysokości.
Prawo jazdy kat. B.
Dyspozycyjność - wyjazdy służbowe, delegacje.
Dobre umiejętności komunikacyjne, predyspozycje do pracy w grupie, brak nałogów
Doświadczenie w montażu systemów przeciwpożarowych, doświadczenie hydrauliczne
Mile widziane doświadczenie w pracach w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz budowlanej. Miejsce zamieszkania Szczecin lub województwo zachodniopomorskie.

Wykształcenie: średnie, techniczne, zawodowe

Podstawowe obowiązki - podstawowe obowiązki obejmują
•    montaż pompowni
•    montaż systemów przeciwpożarowych
     montaż instalacji tryskaczowych

Masz pytania? Skorzystaj z formularza!

Pytania możesz wysłać bezpośrednio na nasz adres e-mail, możesz również skorzystać z formularza, który pomoże Ci w wysłaniu do nas wszystkich niezbędnych informacji.

Dowiedz się więcej o naszej firmie...

Praca w Hydrooptima

Poszukujesz pracy?
Chcesz się rozwijać w dynamicznej firmie?
Zobacz aktualne oferty pracy.

Ofery pracy...